HOME / O FIRMIE

Nasza firma działa na rynku od 1996 roku. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu profesjonalnych instalacji antenowych RTV SAT, instalacji monitoringu wizyjnego, instalacji audiowizualnych. Rozszerzyliśmy swoją działalność także o wynajem tel...

Nasza firma działa na rynku od 1996 roku. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu profesjonalnych instalacji antenowych RTV SAT, instalacji monitoringu wizyjnego, instalacji audiowizualnych. Rozszerzyliśmy swoją działalność także o wynajem telebimu led i jego obsługę na potrzeby imprez masowych.

Nasze instalacje wykonywane są na sprawdzonym przez nas najwyższej jakości sprzęcie, objęte 24-miesieczną gwarancją, po której zapewniamy pełen serwis. Cały osprzęt posiada odpowiednie atesty i homologacje, co zapewni państwu komfort bezpieczeństwa i użytkowania.

Swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju. Nasze instalacje działają między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Zielona Góra, Elbląg, Płock, Łódź oraz wiele innych. Od lat z powodzeniem zajmujemy się instalacjami na terenie powiatu Myślenickiego oraz okolicznych miejscowości - Sułkowic, Dobczyc, Rabki, Nowego Targu, Zakopanego.

W ostatnim czasie rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o usługę wynajmu ekranów wielkoformatowych do projekcji multimedialnych. Posiadamy ekran i projektor do wyświetlania wewnątrz obiektów oraz ekran diodowy na wszelkiego typu imprezy plenerowe.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

(+48) 606 255 996

(12) 274 43 17

arndex@interia.pl

Znajdź nas na

Facebook

LinkedIn

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

All rights reserved © 2018 Arndex

Powered by Windu.org